Acasă Fotbal S-a încheiat meciul Victoria Carei – Sănătatea Cluj!

S-a încheiat meciul Victoria Carei – Sănătatea Cluj!

1

CSM Victoria Carei a primit sâmbătă vizita echipei Sănătatea Cluj, în cadrul etapei a 4-a din playoutul Ligii a 3-a la fotbal, Seria a 10-a.

A fost un meci foarte bun făcut de Victoria Carei, echipă care s-a impus cu scorul de 3-1.

Au marcat Horvath David în minutele 2 și 57, Darius Marina în minutul 60, pentru Victoria Carei, respectiv Dorin Goga în minutul 67 pentru oaspeți.

Victoria Carei: Fila Karoly – Dacian Duncă, Adrian Ciul, Alex Negrea, Eduard Marina, Daniel Tilinger, Norbert Barta, Darius Marina, Andrei Hosu, Raul Haiduc, Horvath David. Antrenor: Marius Botan.

În etapa a 5-a, CSM Victoria Carei se va deplasa pe terenul Olimpiei MCMXXI Satu Mare.