Acasă Fotbal Programul sferturilor Cupei României și intermediară în Liga 4!

Programul sferturilor Cupei României și intermediară în Liga 4!

0

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 23-a INTERMEDIARĂ

Miercuri, 12 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 19:00-seniori:

Stăruinţa Berveni – Voinţa Doba

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Ardelean Vlad

A2: Jenifer Damian

Obs. Stoica Viorel

CSM Victoria Carei II – Real Andrid

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Kopriva Biro Tamas

A2: Miron Ciprian

Obs. Pataki Zoltan

Someşul Oar – AS Ghenci

A: Pop Lucian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Kegyes Tiberiu

Joi, 13 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 19:00-seniori:

Viitorul Lucăceni – Frohlich Foieni

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Sician Mihai

A2: Sician Gabriel

Obs. Vigu Iosif

Miercuri, 19 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 16:30 – juniori / 18:30-seniori:

Platanul Marna – ACS Ciumeşti

A: Chiorean George

A1: Chiorean Casian

A2: Andreea Ghetina

Obs. Petz Istvan

 Recolta Sanislău – Kneho Urziceni, amânat

A: Pop Lucian

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Morar Nicolae

 Unirea Pişcolt – Crasna Moftinu Mic, nu se dispută


Liga a IV-a, Seria B,  TUR 2 etapa a 23-a INTERMEDIARĂ

Miercuri, 12 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 18:30-seniori:

Sporting Culciu-Cetate 800 Ardud

A: Lakatos Tiberiu

A1: Coman Marius

A2: Iarmos Lucian

Obs. Gherasim Alexandru

Înfrăţirea Tarna Mare-Voinţa Lazuri

A: Bogdan Răzvan

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Trella Zoran

Obs. Iuhas Ioan

Victoria Apa-Recolta Dorolţ II Dara, amânat

Joi, 13 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00-seniori:

CSM Satu Mare II-Voinţa Turţteren Dinamo

A: Moisa Florin

A1: Fuzi Răzvan

A2: Moisa Gabriel

Obs. Nagy Levente

Codreana Homoroade-Dacia Medieşu Aurit, nu se dispută, 0-3


Cupa României 2023/2024 – faza judeţeană

Sferturi de finală

Miercuri, 12 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 18:30-seniori:

Ştiinţa Beltiug – Crasna Moftinu Mic

A: Rakoczi Kristof

A1: Sabo Andrei

A2: Pal Alex

Obs. Turtureanu Ioan

ORELE: 18:30-seniori:

Turul Micula/Partium – Talna Oraşu Nou

A: Sician Gabriel

A1: Batori Patrick

A2: Marta Raul

Obs. Dumitraş Gheorghe

Joi, 13 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 18:30-seniori:

Unirea Bercu/Voinţa Lazuri II – Recolta Dorolţ

A: Chiorean George

A1: Farkas Florin

A2: Reday Arpad

Obs. Năstruţ Liviu

Marţi, 18 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 18:30-seniori:

Sporting Culciu – Oaşul 1969 Negreşti Oaş


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

Adsense

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.