Acasă Fotbal PROGRAM. Avem arbitrii delegați de AJF Satu Mare la meciurile din județ!

PROGRAM. Avem arbitrii delegați de AJF Satu Mare la meciurile din județ!

0

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 4-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

Unirea Păuleşti – Turul Micula

A: Bogdan Răzvan

A1: Raţ Sebastian

A2: Jennifer Damian

Obs. Dumitraş Gheorghe

Oaşul 1969 – Sportul Botiz (doar seniorii, meciul de juniori este amânat)

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Kegyes Tibor

ORA 12:00 – meciul de juniori:

Voinţa Turţ – Ştiinţa Beltiug, teren Odoreu

A: Tincu Bogdan

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 – seniorii / 17:00 – juniorii:

Talna Oraşu Nou – Recolta Dorolţ

A: Mazilu Ovidiu

A1: Toth Kristian

A2: Bathory Ştefan

Obs. Cseh Sandor

ORA 15:00 – meciul de seniori:

Voinţa Turţ – Ştiinţa Beltiug

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Lukacs Levente

A2: Sabo Andrei

Obs. Neichi Ioan


Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 4-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 – SENIORII / 17:00 – JUNIORII

Olimpia MCMXXI – Viitorul Vetiş

A: Kovacs Szabolcs

A1: Denis Gherman

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE 17:00 – meciul de seniori (meciul de juniori, amânat):

Luceafărul Decebal – Stăruinţa Berveni

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Borz Ionel

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

AS Căpleni – Unirea Tăşnad

A: Kovacs Szabolcs

A1: Neichi Sergiu

A2: Raţ Jr.

Obs. Vigu Iosif

Schwaben K. Cămin – Fortuna Căpleni

A: Peter Alin  

A1: Ardelean Vlad

A2: Dan Mihuţ

Obs. Morar Nicolae


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 5-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Platanul Marna – Vulturii Santău

A: Chiorean Raul

A1: Griszhaber Daniel

A2: Kern Kristof

Obs. Iuhas Ioan

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Victoria Carei II – Real Andrid, teren Andrid

A: Radu Tudor

A1: Moisa Florin

A2: Pop Ianis

Obs. Şuta Nicolae

ORA 17:00:

Recolta Sanislău – Termala Dindeşti

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Racolţa Vasile

Frohlich Foieni – Crasna Moftinu Mic

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Kopriva Biro Tamas

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Pataki Zoltan

Schamagosch Ciumeşti – Kneho Urziceni, amânat

Somesul Oar – AS Viitorul Lucăceni, amânat


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 5-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Voinţa Doba – Ugocea Porumbeşti

A: Mihai Marius

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Gherasim Alexandru

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Codreana Homoroade – Someşul Odoreu

A: Mihai Marius

A1: Lung Alin

A2: Raţiu Florin

Obs. Hriţiu Ciprian

Recolta Dorolţ II Dara – Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Emanuel

A2: Sician Marcel

Obs. Ziman Cornel

Dacia Medieşu Aurit – Voinţa Lazuri

A: Popa Ionel

A1: Botos Roland

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Halici Eugen

Cetate 800 Ardud – CSM Satu Mare II, amânat

Voinţa Babţa – LPS Satu Mare nu este programat


Liga a V-a, Seria A, etapa a 3-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Olimpia Domăneşti – Dacia Supur, teren Moftinu Mic

A: Tincu Bogdan

A1: Trella Zoran

A2: Marta Raul

Obs. Chioreanu Radu

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaş

A: Simon Elek

A1: Man Cătălin

A2: Sas Bogdan

Obs. Turtureanu Ioan

ORA 17:00:

Unirea Pişcolt – Luceafărul Decebal II

A: Ciceu Marian

A1: Iuhas Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan


Liga a V-a, Seria B, etapa a 3-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Unirea Bercu – Sporting Culciu

A: Sabo Andrei

A1: Sician Marcel

A2: Rentea Florin

Obs. Stoica Viorel

DUMINICĂ, 25 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Înfrăţirea Tarna Mare – Viitorul Viile SM

A: Popescu Tudor

A1: Sician Mihai

A2: Coman Marius

Obs. Dorca Marcel


Juniori

U15

Vineri, 23 septembrie:

CS Il Calcio – CSS Carei, teren Dinamo, ora 17:00

A: Pop Emanuel

A1: Popescu Tudor

A2: Raul Florea

CSM Satu Mare – Schamagosch Ciumeşti, teren Ciumeşti, ora 17:30

A: Moisa Florin

A1: Fuzi Răzvan

A2: Andreea Ghetina

Sâmbătă, 24 septembrie:

Cetate Ardud – Oaşul 1969,teren Dinamo, ora 08:45

A: Tincu Bogdan

A1: Pop Emanuel

A2: Matei Claudiu

LPS SM – Primavera SM, teren Dinamo, ora 10:00

A: Tincu Bogdan

A1: Pop Emanuel

A2: Matei Claudiu

Duminică, 25 septembrie:

CSM Satu Mare – CSS Carei, teren Doba, ora 10:00

A: Chiorean George

A1: Moisa Gabriel

A2: Chiorean Casian


U13

Vineri, 23 septembrie:

Academia Partium – Oasul 1969, teren Micula, ora 16:00

A: Tincu Bogdan

A1: Marta Raul

A2: Rentea Florin


U11

Sâmbătă, 24 septembrie

Primavera SM – CSM SM, teren Păuleşti, ora 11:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

Victoria Carei – Voinţa Doba, teren Carei, ora 10:30

A: Botos Roland

A1: Rakoczi Kristof

Unirea Tăşnad – Viitorul Carei,

CITEȘTE ȘI:

Articolul precedentFCSB țintește un super jucător în perioada de mercato!
Articolul următorFOTOGALERIE | Film istoric, turnat în județul Satu Mare! Cetatea transformată în platou de filmare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.