Acasă Fotbal Oficialii delegați la meciurile din Cupa României – Satu Mare

Oficialii delegați la meciurile din Cupa României – Satu Mare

0

AJF Satu Mare a dat publicității delegările cu oficialii de la partidele din week-end, din cadrul etapei a doua a Cupei României.

Seria A

Crasna Moftinu Mic – Olimpia Căuaş, duminică, ora 18:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Raţ Jr.

A2: Trella Zoran

Obs. Rus Gavril

AS Căpleni – Unirea Tăşnad, duminică, ora 15:30

A: Kovacs Szabolcs

A1: Chiorean Raul

A2: Juhasz Tibor

Obs. Maier Alexandru

Seria B

Fortuna Căpleni – Platanul Marna, duminică, ora 18:00

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Jennifer Damian

Obs. Halici Eugen

Schwaben Kalmandi Cămin – Stăruinţa Berveni, duminică, ora 18:00

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Turoczi Segiu

Obs. Papp Ioan

Seria C

CSM Victoria Carei – Schamagosch Ciumeşti, vineri, ora 18:00

A: Bathory Ştefan

A1: Maxi Cătălin

A2: Reday Arpad

Obs. Hriţiu Ciprian

Recolta Sanislău – stă

Seria D

Viitorul Vetiş – Recolta Dorolţ II Dara, vineri, ora 18:30

A: Bauer Iosif

A1: Ardelean Vlad

A2: Lukacs Levente

Obs. Borz Ionel

Voinţa Turţ – Voinţa Lazuri, duminică, ora 16:00

A: Rebegea Ciprian-Gelu

A1: Popescu Tudor

A2: Sas Bogdan

Obs. Kegyes Tibor

Seria E

Voinţa Doba – Luceafărul Decebal, sâmbătă, ora 18:00

A: Peter Alin

A1: Moisa Florin

A2: Peter Iulian

Obs. Morar Nicolae

Unirea Bercu – Unirea Păuleşti, sâmbătă, ora 18:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Vigu Iosif

Seria F

Speranţa Halmeu – Energia Negreşti Oaşteren Negreşti Oaş, duminică, ora 17:00

A: Mihai Marius

A1: Batori Patrick

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Turtureanu Ioan

Talna Oraşu Nou stă

Seria G

Viitorul Viile Satu Mare – Codreana Homoroade, duminică, ora 15:00

A: Kopriva Zsolt

A1: Toth Kristian

A2: Chiorean George

Obs. Tincu Bogdan

Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar, s-a jucat miercuri (la înţelegerea echipelor), scor 5-2

A: Bogdan Răzvan, A1: Raţ Jr., A2: Popescu Tudor, Obs. Kegyes Adalbert


Restanţă etapa 1, Seria A

Olimpia Căuaş – Unirea Tăşnad, vineri , ora 18:30.

A: Sălăgean Norbert

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean Raul

Obs. Dorca Marcel

Programul complet de la Euro 2020 AICI

Articolul precedentPetrecere-surpriză pentru Claudia Nechita după calificarea la Jocurile Olimpice!
Articolul următorFotbaliștii tricolori, vacanțe de vis în locuri exotice

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here